ECA Buzdolabı Servisi

Arıza, Tespit ve Onarım

ECA Buzdolabı servislerimiz, alanında uzman ve gelişen teknolojileri sürekli takip eden kadrosuyla arıza tespit ve onarım hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen ECA Buzdolabı servislerimiz parça değişiminde orijinal yedek parça kullanmaktadır.

ECA Buzdolabı marka cihazlarınız ile ilgili arıza tespit ve onarım hizmetlerinin yanı sıra ilk çalıştırma, montaj, demontaj, yıllık periyodik bakım ve cihaz garanti süresi uzatma hizmetlerinde yılın 365 günü ECA Buzdolabı servislerimizden en uygun fiyata ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Servislerimizden almış olduğunuz hizmetlerde kullanılan yedek parçalar ve ticari mamüller cihazınızın orijinal yedek parçaları olup, ücretli yedek parça değişimlerinde yedek parça ve işçiliğimiz 1 yıl boyunca garanti altındadır.

Size en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilecek ECA Buzdolabı servisini öğrenmek için (0 232) 244 20 42 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir ya da Online İletişim Formu’nu doldurarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Periyodik Bakım

Kullanmakta olduğunuz ECA cihazınızın uzun yıllar ve verimli kullanabilmeniz için periyodik bakımlarını düzenli olarak yetkili servisimize yaptırmanızı ve orijinal yedek parça kullanmanızı öneririz. Cihazınız garanti kapsamında olsa dahi bakım yaptırmamanızdan kaynaklanan arızalarda cihazınızın garanti kapsamının dışında kalacağını hatırlatmak isteriz.

Cihazınızın bakımlarını teknik servise yaptırmadığınız ve cihazda orijinal yedek parça kullanmadığınız taktirde cihazınızın arıza oranı yükselecektir ve yakıt maliyetiniz artmakla beraber cihazınızın ömrü azalacaktır.

Cihazınızın orijinal yedek parçaları yalnızca ECA bünyesinde bulunan servisler tarafından temin edilebilir ve ücretli değiştirilen tüm parçalar 1 yıl garantilidir.

İletişime Geçin
Paylaş: